Підприємство було засноване в 2006 році, як масло­сир цех, що виготовляв незначну кількість масла та сиру. З тих пір підприємство впевнено росте та розвивається. За останній рік закуплено новітні технології по виготовленню молочних продуктів, збільшений асортиментний перелік. Потужності заводу досягли переробки 50 т молока в зміну та більше 100 т на добу.
Загальна площа території, на якій знаходиться підприємство становить близько 3000 м2. на якій розташовані цехи приймання молока, виготовлення твердого сичужного сиру, масла та сметани, розливу готової продукції, апаратний цех, відділення приготування мийних розчинів, камери зберігання та дозрівання, морозильна і коптильна камери, компресорна і механічна майстерні, хімічна мікробіологічна лабораторія, санітарно­побутові та офісні приміщення.
Стратегія підприємства полягає у виробництві продукції високої якості, у розробленні та освоєнні виробництва нових видів продукції, які базуються на нових оригінальних рецептурах і власних технологіях.
ТОВ «Аполло» – постійний учасник дегустаційних конкурсів, виставок­ярмарків по Україні та області. Продукція підприємства заслужено користується попитом на національному ринку.
В 2010 р продукція підприємства нагороджена дипломом та золотою медаллю – номінація «Продукт найкращої якості» від Міністерства агропромислової політики України на ХХІІ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро­2010».
В 2012 р. продукція підприємства стала фіналістом Всеукраінського конкурсу якості продукції – номінація "100 кращих товарів України" На протязі останнього року на підприємстві здійснена модернізація виробництва і часткова заміна обладнання. Вся продукція виготовляється екологічно чиста з натуральної сировини і сертифікована в системі УкрСЕПРО. На виробництві функціонує акредитована і атестована лабораторія, яка забезпечує контроль якості продукції та служить експериментальним полігоном при розробці нових видів продукції.
На підприємстві сформовано високопрофесійний колектив, який постійно веде роботу у напрямку покращення якості продукції. Створено сприятливі умови на розробку нових видів продукції, збільшенню обсягів виробництва та розширенню асортименту.
Стратегія підприємства полягає у виробництві молочної продукції високої якості, розробленні та освоєнні нових її видів, що базуються на нових оригінальних рецептурах і власних технологіях. Сьогодні під торговою маркою “Молочна гора” реалізуються масло, сири “Буковинський”, “Голландський” “Звенигородський”, “Російський”, “Вершковий”, “Гуцульський”, “Сулугуні”, “Лиманський”, “Бринза”, сметана, вершки, молоко пастеризоване, кефір та інші.

ТОВ «Аполло», 01032, Україна,
м. Київ, вул. Старовокзальна, 17,
тел. (044) 235­78­92, факс 235­78­12

Адреса потужностей виробництва:
58007, Україна, м. Чернівці, вул. Коломийська, 4А,
тел./факс: (0372) 54­86­47; 54­86­45

 ООО "Аполло"Швейное производство Фармацевтический департаментДиагностический центр Деревообрабатывающий цех
Корпоративный сайт компании"Аполло" Copyright © 2005